Forum miłośników DOBERMANÓW Strona Główna Forum miłośników DOBERMANÓW

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Witamy na forum :) Jeśli chcesz dołączyć do forum napisz na adres e-mail: dobermankaa@wp.pl a zarejestrujemy Twoje konto

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejne pytanie z RPA.
Autor Wiadomość
magdalena braum 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2014-04-17, 10:36   Kolejne pytanie z RPA.

Mam do Was wszystkich wielka prosbe o pomoc. Jak pisalam wczesniej, z moja przyjaciolka Felicity von Oettingen (Hodowla dobermanow Haverhill) probujemy poprawic troche dobermany w RPA. W Marcu przyjechala do Haverhill Novika od Yalli, i mala rozwija sie super, ma fantastyczny drive i Felicity wiaze z nia duze nadzieje na przyszlosc. Oprocz Viki w domu Felicity sa jeszcze trzy dobermany - ale wszystkie juz na hodowlanej "emeryturze". Felicity ma marzenie, ktore obiecalam jej pomoc zrealizowac: sprowadzic z Europy ladna, dorosla suke dobermana, z potwierdzona ciaza po reproduktorze z naszego wyboru. Suczka moze byc kopiowana, ale musi byc dosc "zgodliwa", bo Haverhill jest hodowla domowa, i psy wspolzyja w duzym domu z ogrodem, ale bez kenelu. Jest to dosc trudne przedsiewziecie, poniewaz musimy na dystans znalezc suczke na sprzedaz i zaufac hodowcy we wszystkich detalach. Oczywiscie Felicity pokryje wszystkie koszty. Wiem, ze od czasu do czasu hodowle pozbywaja sie suczek z roznych powodow, czasem maja juz dosyc tych linii w rodowodach, czasem robia miejsce dla mlodszych suczek, czasem pozbywaja sie kopiowanych psow, bo nie moga ich wystawiac... Tutaj jest fantastyczny dom dla jednej z nich, gdzie bedzie kochana, bedzie pracowac, i po tej ciazy z Europy, po 12-18 miesiacach, bylaby pokryta ponownie moim Rockiem, wiec bedziemy wybierac rodowod tak, zeby pasowal do jego rodowodu (SK Zeus-SK Yuvelira). Bardzo prosze, jezeli wiecie o hodowli ktora planuje sprzedaz doroslej suczki, ktora pasowalaby do naszych wymagan, przyslijcie mi pw! Bardzo bede wdzieczna!

Ana Romeo 
Ana Romeo

Wysłany: 2014-04-17, 18:09   

I jak poszlo? :-))

katka57 

Wysłany: 2014-07-04, 00:17   

nie wydaje mi sie zebyscie w Polsce znalazly taka suke...

magdalena braum 

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2014-07-04, 10:19   

Szukalysmy i w Polsce, i poza, i znalazlysmy baardzo fajna suczke we Francji, dziekuje za wszelka pomoc i rade!

Odpowiedz do tematu